Strona uzywa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgode na zapisywanie plików cookie na urzadzeniu (dysku) uzytkownika w zaleznosci od konfiguracji przegladark - Szczególy
ezoteryka, nauki tajemne, magia Regulamin sklepu   |   Kontakt   |   Opinie o sklepie religie, samouzdrawianie
pozytywne, paleoastronautyka paleoastronautyka
   Menu
CIAŁO I DUSZA
WIEDZA
LITERATURA
Mapa sklepu   Informacje

   Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]


   << cofnij   Medycyna alternatywna w sporcie
Kliknij zby powiększyć
Powiększ Powiększ


<< Cofnij
Kategoria: profilaktyka, relaks, ZDROWIE
Tytuł: Medycyna alternatywna w sporcie
Autor: Ogorevc Marjan

Wydawnictwo: KOS
Ilość stron: 240
Format: 170x240 mm
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7649-038-0
Cena: 29.50 PLN

>> brak towaru <<
 
Medycyna alternatywna w sporcie łączy wiele tradycyjnych naturalnych metod leczenia, które rozwijały się przez tysiąclecia w Indiach, Chinach oraz najnowsze metody opracowane w ich oparciu i udoskonalone w naszych czasach. W niniejszej książce w kontekście doznawanych przez sportowców kontuzji autor wymienia również metody współczesnej medycyny konwencjonalnej. Specjalny rozdział zajmują alternatywne metody diagnostyczne sięgające duchowej sfery umysłu zawodnika, obejmujące także wyrównanie poziomu energetycznego ciała oraz nadzór nad strumieniem świadomości, które włączył do swojej metody przygotowań sportowca do startu w zawodach. Książka opisuje również przykłady praktycznej pracy ze zdobywcą złotego medalu olimpijskiego w rzucie młotem Primožem Kozumsem. Opisuje także konkretne przykłady pomocy, jakiej udziela zwracającym się do niego zawodnikom.

Książka znanego bioterapeuty Marjana Ogorevca pisana była z myślą zarówno o wysokiej klasy zawodnikach, jak i ludziach, którzy sportem zajmują się tylko w ramach rekreacji. Niemal każdej osobie uprawiającej jakąkolwiek dziedzinę sportu zdarzyło się kiedyś doznać niewielkich obrażeń ciała, ulec kontuzji czy zachorować na skutek własnej nieuwagi, przemęczenia, niezbyt dobrego opanowania techniki danej dziedziny sportu, niewystarczającego przygotowania, zbyt wielkiej chęci zwycięstwa lub z powodu nieszczęśliwego splotu okoliczności. W książce znajdziemy wskazówki dotyczące leczenia kontuzji metodami innymi od tych, które oferuje medycyna konwencjonalna. Autor pokazuje nam, w jaki sposób można zwiększyć swoje możliwości, a równocześnie skłania do refleksji nad tym, jak poprawić wyniki za pomocą pracy wewnętrznej i duchowego wzrostu oraz uwidacznia działanie idące w przeciwnym kierunku, czyli w jaki sposób uprawianie sportu może się przyczynić do rozwoju duchowego człowieka.

Nadchodzi czas, kiedy środki farmakologiczne stosowane dotychczas w celu poprawy wydolności i wyników sportowych zawodnika nie będą więcej zagrażały jego zdrowiu. Niniejsza książka stanowi jeden w pierwszych kroków na drodze do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Marjan Ogorevc (ur. w 1954 roku) zyskał uznanie w pracy w dziedzinie alternatywnego leczenia, którym zajmuje się już od dwudziestu lat. Studiował podstawy różnych tradycyjnych systemów medycznych, praktyk ezoterycznych, jak na przykład kabała, a przede wszystkim rozwinął metodę nazywaną diagnostyką karmiczną, której podstawy opracował rosyjski uzdrowiciel S.N. Łazariew. Metoda, której podstawę stanowią prawa karmy, stała się nieodłączną częścią systemu opracowanego przez autora i ukazuje wagę głębszego wglądu w sfery duchowe ludzkiego wnętrza. Równolegle z poznawaniem metod medycyny alternatywnej kontynuował pracę w dziedzinie sportu. Jego kariera zaczynała się od udziału w zawodach lekkoatletycznych, w których startował jako zawodnik w rzucie młotem. Po zakończeniu czynnego uprawiania sportu pracował jako trener w miejscowym klubie, a następnie jako trener reprezentacji kraju w uprawianej uprzednio dyscyplinie. Jego przygoda ze sportem trwa do dzisiaj. Pracuje w charakterze bioenergoterapeuty z niektórymi sportowcami. Potwierdzenie korzyści, jakie niesie współpraca bioterapeuty podczas przygotowań zawodnika, a następnie jego udział jako członka towarzyszącej ekipy podczas zawodów, odnajdą czytelnicy na łamach niniejszej książki, a słoweńska opinia publiczna przekonała się o tym podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku, kiedy dwa medale z najbardziej szlachetnych kruszców zdobyło dla kraju dwoje zawodników, którzy współpracowali i którym podczas startów na arenach olimpijskich towarzyszyli właśnie bioterapeuci.

Praca terapeutyczna Marjana Ogorevca, w której łączy i wykorzystuje kilka różnych metod jest znana nie tylko w Słowenii, ale i w świecie. Na ten temat pisał w swoich poprzednich książkach: Biorgonomia (2001), Diagnostyka karmiczna (2003), Integralna biorgonomia (2005). W 2007 roku opisał swoje duchowe wspomnienia z podróży w książce Wśród syberyjskich Szamanów oraz ponownie opracował i wydał w uzupełnionej formie książkę Diagnostyka karmiczna oraz bezpieczna ingerencja w biopole człowieka. W ramach pracy stworzonego przez siebie Centrum alternatywnych metod leczenia ENOST, prowadzi szkołę dla bioterapeutów obejmującą swoim programem wszystkie zagadnienia i dziedziny niezbędne do zdobycia dyplomu zawodowego bioenergoterapeuty.


Zaloguj się aby wystawić komentarz.

 

zadbaj o swoje zdrowie !

   Kosz
Na razie jest pusto

   Login
Nazwisko:

Hasło:   Podobne

   Ogłoszenia
- - Jeśli interesuje Cię własne zdrowie, rozwój duchowy i psychi ...wiecej

   Nowości
Sztuka. DEIR V (etap III)
Sztuka. DEIR V (etap III)

27.50 PLN

Uczmy się od delfinów
Uczmy się od delfinów

17.00 PLN

Siła ciszy. Odwracanie procesów starzenia - kwantowe uzdrawianie
Siła ciszy. Odwracanie procesów starzenia - kwantowe uzdrawianie

33.00 PLN


   Bestsellery
Dzieci regresji. Uzdrawianie dzieciństwa
Dzieci regresji. Uzdrawianie dzieciństwa

35.00 PLN

Prawdy, które mogą odmienić twoje życie
Prawdy, które mogą odmienić twoje życie

29.50 PLN

Prawa umysłu. Myśli kształtują życie
Prawa umysłu. Myśli kształtują życie

29.50 PLNStrona główna | Polityka prywatności

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe gdańsk
Copyright (C) 2003-2005
Strona została wygenerowana w czasie: 0.022 sek.